Muhtar ve beraberindeki heyetten Halter Milli Takımına Ziyaret : 24.05.2013

Muhtar Selahattin DEMİRBAŞ ve beraberindeki heyet, Eğirdir’e gelen Halter Milli Takımını kaldıkları otelde ziyaret etti.

Halter Millî Takımı kamp için geldiği Eğirdir’de, Eğirdir Nazif Yürekli Anadolu Turizm ve Otelcilik Uygulama Oteli’nde kalıyor.

Önce Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret eden İl Müdürü Murat Gevrek, ziyaret sırasında bulunan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’un babası Nurullah Coş, çarşı esnaflarından Nadi Gülbudak, TRT’den emekli İnanç Dünyası programcısı ve prodüktör Eğirdir’li Oğuz Mutlucan ve Yuvalı Köyü Muhtarı Selahattin Demirbaş ile birlikte Millî Halter Takımı’nın kaldığı otele geçtiler.

Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral ile Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve beraberindeki heyet, Halter Millî Takımı’nı kaldıkları otelde ziyaret ettiler.

Halter Millî Takımı antrenörleri ve sporcularıyla birlikte olan Belediye Başkanı Özmeral ve İl Müdürü Murta Gevrek, Milli takım sporcularına destek olup moral verdiler.

Gençlik Hizmetleri spor İl Müdürü Murat Gevrek, Halter Millî Takımı’nın Eğirdir’de kaldığı sürece verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e teşekkür etti.

Başkan Özmeral’in milli sporcularla olan yakınlığı ve samimi davranışları gözden kaçmadı. Millî sporcular ve antrenörler, ziyaretlerinden dolayı Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Murat Gevrek’e ve Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e teşekkür ettiler.

Written by harmagan